خیابان ایران پنجشنبه از ساعت 21:30 به مدت 25 دقیقه

رادیو ایران

خيابان ايران

"خیابان ایران» به صدمین کوچه ملی رسید

صدمین کوچه ملی در« خیابان ایران» این هفته با حضور در منزل دانشجو معلم شهید سعید ساسانی به گفتگو با پدر و مادر گرامی این شهید پرداخته و روایتی از صعود را رقم خواهد زد.

1396/04/21
|
10:13

به گزارش شبکه رادیویی ایران این برنامه کاریست از گروه تاریخ و دفاع مقدس که هر هفته با موضوعات مختلف و در سه آیتم با موضوع و محوریت دفاع مقدس تهیه و هر جمعه از آنتن رادیو ایران پخش می شود.
گفتگو با مردم پیرامون موضوعات مختلف مربوط با دفاع مقدس در قالب بخشی یه نام "موج ملی"، گفتگو با پدران و مادران شهید در قالب آیتمی به نام "کوچه ملی" و گفتگو با هنرمندان، نویسندگان، عکاسان و ...و مرور خاطرات دفاع مقدس و پرداختن به این موضوع در بخش "خاطرات ملی و حساب ملی" بخش های مختلف این برنامه است.
خیابان ایران که از خرداد 94 تهیه میشود، تا کنون در بخش کوچه ملی با حضور در منزل و یا کنار مزار شهدای سال های دفاع مقدس توانسته خاطرات ارزشمند بیش از 100 پدر و مادر شهید را ثبت صوتی و از آنتن رادیو ایران تقدیم مخاطبان و علاقمندان نماید.
این برنامه که موفق یه کسب عنوان برنامه برگزیده سال 95 در جشنواره تجلیل از رسانه های برتر حوزه ایثار و شهادتِ بنیاد شهید و امور ایثارگران شد، هر هفته جمعه از ساعت11:30.به تهیه کنندگی کیاناز کاوه، گویندگی امیر محمد صمصامی، گزارشگری مهدیه رحیمی و همراهی و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار، مهدی اسدزاده و کیاناز کاوه از رادیو ایران تقدیم مخاطبان میشود.
خیابان ایران، جمعه٢٣تیرماه با موضوع صعود روی آنتن رادیو ایران خواهد رفت.

دسترسی سریع
خیابان ایران