خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 به مدت 60

رادیو ایران

خانه و خانواده

توصیه های سازمان آتش نشانی برای چهارشنبه آخر سال

سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت و گو با رادیو ایران گفت: کانون گرم خانواده معجزه می کند، ضرورت دارد در روز سه شنبه خانواده ها همه در کنار هم باشند.

1397/12/26
|
11:41

به گزارش شبکه رادیویی ایران، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت و گو با برنامه «خانه و خانواده» به مراسم چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و در این باره گفت: چهارشنبه آخر سال جز ملتهب ترین شب های پایانی سال است. مراسم چهارشنبه سوری که جز جشن های باستانی ایرانیان است طی چند سال گذشته به دلیل برخی اشتباهات از روند و مسیر اصلی خود خارج شده است.
وی در ادامه افزود: از آنجا که طبق آمارها، طیف سنی 11 تا 19 سال در سه شنبه آخر سال بیشترین آسیب ها را شاهد هستند، مربیان و معلمان می توانند در کاهش آسیب ها نقش مهمی ایفا می کنند و ضمن صحبت با دانش آموزان آنان را نسبت به خطرات استفاده از وسائل منفجره آگاه سازند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی در ادامه با بیان اینکه علاوه بر مربیان مدارس، پدران و مادران نیز در این روزها باید مراقب فرزندانشان باشند و رفتار آنان را بیشتر مورد توجه قرار دهند، خاطر نشان کرد: کانون گرم خانواده معجزه می کند، ضرورت دارد در روز سه شنبه امسال خانواده ها همه باهم باشند و در کنار هم این مراسم را برگزار کنند.
این گفت و گو را در ادامه باهم می شنویم.

دسترسی سریع
خانه و خانواده