خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 به مدت 60

رادیو ایران

خانه و خانواده

رادیو ایران در برنامه خانوادگی خود به باید و نبایدهای دوره بارداری می پردازد

برنامه «خانه و خانواده» رادیو ایران فردا ، سه شنبه 17 خرداد، با حضور فیروزه روستا، روانشناس، ماما از باید و نیاید و مراقبت های دوره بارداری می گوید.

1401/03/16
|
13:36
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، دوران بارداری یكی از مهمترین دوره ها برای مادران و نوزاد می باشد كه سلامتی نوزاد و مادر در این دوران بسیار حائز اهمیت است و مادران جوان باید سعی نمایند تا چكاپ های دوره ای و مراجعه به متخصص زنان و زایمان در این دوران را فراموش نكنند.
متین السادات فیروزی تهیه كننده این هفته برنامه «خانه و خانواده» اعلام كرد: در برنامه روز سه شنبه، هفدهم خرداد، با حضور فیروزه روستا روانشناس ماما و مدرس كشوری وزارت بهداشت از دوره های مراقبت بارداری، بایدها و نبایدهای دوره بارداری خواهیم گفت.
وی ادامه داد: در این برنامه با توجه به حساسیت های دوره بارداری درباره محدودیت های سفر، شرایط استفاده از دارو،عكسبرداری و رادیولوژی و هرآنچه یك مادر، باید در دوره بارداری رعایت كنند، گفتگو خواهیم كرد.
گفتنی است «خانه و خانواده» این هفته به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و با اجرای فاطمه آل عباس از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 صبح از رادیو ایران پخش می شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
خانه و خانواده