صبح جمعه با شما جمعه ها از ساعت 9:30 به مدت 115

رادیو ایران

صبح جمعه با شما

فقط چهار قدم دیگر با«رادیو جمعه»/ رادیو جمعه به مرخصی دو ماهه می رود

رادیو جمعه فقط با 4 قسمت دیگر میهمان مخاطبان است که شامل ویژه برنامه «عیدانه و لبخند» به مناسبت عید غدیر هم می شود

1396/06/09
|
07:27

به گزارش شبکه رادیویی ایران ساجد قدوسیان تهیه کننده و سردبیر رادیو جمعه با اعلام این خبر که برنامه رادیو جمعه به مدت دو ماه پخش نخواهد شد گفت: برنامه رادیو جمعه فقط با 4 قسمت دیگر میهمان مخاطبان است که شامل ویژه برنامه «عیدانه و لبخند» به مناسبت عید غدیر هم می شود
قدوسیان ادامه داد: جمعه دهم شهریور مصادف شده با عید سعید قربان که هنرمندان رادیو جمعه ویژه برنامه ای را به همین مناسبت تدارک دیده اند و همچنین روزهای 17 و 24 شهریور ماه نیز طبق روال از ساعت 9 صبح در خدمت مخاطبان خواهند بود و با توجه به کنداکتور پخش رادیو ایران ویژه برنامه «عیدانه و لبخند» که توسط هنرمندان رادیو جمعه تهیه و تولید می شود در روز عید سعید غدیر خم شنبه 18 شهریور از ساعت 10 الی 12 تقدیم مخاطبان خواهد شد.
تهیه کننده برنامه ادامه داد: مانند سنوات گذشته «رادیو جمعه» در ایام محرم و صفر پخش نمی شود ما تلاش می کنیم در این مدت با اصلاح روند یکساله خود ایرادهای برنامه را به حداقل برسانیم . بازنگری در بخش های برنامه از دیگر کارهایی که انجام خواهد شد و این کار حتما متنایب با نظر مخاطب انجام خواهد شد. قدوسیان ادامه داد: بدون شک اجرای برنامه در فصل جدید میدانی خواهد بود و با حضور جدی تر تماشاگران برنامه ضبط خواهد شد.
«رادیو جمعه » تلفیقی از هنرمندان پیشکسوت و جوان است که در دوسال گذشته مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است.

دسترسی سریع
صبح جمعه با شما