نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

میزان عرضه قطعات تقلبی در بازار کمتر شده است

رییس اتحادیه فروشندگان دوچرخه، موتوسیکلت و لوازم یدکی گفت: مردم، قطعات یدکی را از واحدهای صنفی دارای مجوز کسب خریداری کنند.

1400/08/03
|
12:11

به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد خادم منصوری رییس اتحادیه فروشندگان دوچرخه، موتوسیکلت و لوازم یدکی در برنامه نمودار درباره عرضه قطعات تقلبی موتور و دوچرخه در بازار گفت: برخی از افراد با سوء استفاده از برندهای باکیفیت و شبیه سازی اقدام به تولید قطعات تقلبی می کنند، خوشبختانه با همکاری سازمان تعزیرات توانسته ایم اقداماتی را جهت مقابله با آن انجام دهیم.

وی در ادامه با بیان اینکه میزان عرضه قطعات تقلبی در بازار کمتر شده است، افزود: امروز فرهنگ مصرف تفاوت زیادی با گذشته پیدا کرده و مصرف کننده همواره به دنبال قطعات با کیفیت است.مصرف کننده امروز برای اطمینان بیشتر، قطعه مورد نظر خود را از واحد صنفی دارای پروانه مجوز کسب خریداری می کند.

رییس اتحادیه فروشندگان دوچرخه با بیان اینکه اتحادیه فروشندگان دوچرخه، موتوسیکلت و لوازم یدکی همواره پاسخگوی مردم است و شورای حل اختلاف و کمیسیون رسیدگی به شکایات پیگیر مشکلات مردم است،افزود: برای رسیدگی بهتر به شکایات، لازم است مصرف کننده، فاکتور خرید را همراه خود داشته باشد.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم کننده: نسترن ردایی


دسترسی سریع
نمودار