نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

قاچاق پوشاک در کشور روند کاهشی به خود گرفته است

مدیرکل دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت:هر کدام از تارنماهای فروش پوشاک قاچاق در صورت اصلاح کار خود از فیلترینگ خارج خواهند شد.

1399/10/23
|
13:28

به گزارش شبکه رادیویی ایران، یاسر سوادکوهی مدیرکل دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در برنامه نمودار درباره طرح مقابله با پوشاک قاچاق گفت: این طرح از سال 97 با هماهنگی و نظارت ستاد و همکاری با دستگاه های عضو نظیر نیروی انتظامی و سازمان تعزیرات حکومتی، وزارت صنعت و معدن و وزرات اطلاعات انجام شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه طرح مبارزه با قاچاق پوشاک در چهار مبادی ورودی، محل دپو و انبارش، گلوگاه عرضه و فضای مجازی پیگیری می‌شود، افزود: این روزها که شیوع ویروس کرونا سایت ها را جایگزین فروشگاه ها کرده، فعالیت مان در فضای مجازی بیشتر شده است.

سوادکوهی با تاکید بر اینکه تاکنون تارنماهایی که نمانام های غیرمجاز به فروش می‌رساندند با دستور دادستانی کشور مسدود شده‌اند، خاطر نشان کرد: هر کدام از تارنماهای فروش پوشاک قاچاق در صورت اصلاح کار خود از فیلترینگ خارج خواهند شد.
در ادامه می شنوید.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار