نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

تاکنون 8 هزار میلیاد تومان به واحدهای اقتصادی کمک شده است

مدیر کل توسعه اشتغال وزارت کار در برنامه نمودار گفت: دولت در صدد بود بالای 20 هزار میلیارد تومان منابع را به اصناف و خدمات اختصاص دهد؛ اما بانک ها و واحدهای اقتصادی استقبال چندانی از این طرح نکردند.

1399/10/17
|
13:03

به گزارش شبکه رادیویی ایران، علاءالدین ازوجی مدیر کل توسعه اشتغال وزارت کار در برنامه نمودار درباره کسب و کارهای آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا گفت: با توجه به خسارت های وارد شده به برخی مشاغل، دولت بر اساس ستاد ملی کرونا، حمایت های خود را در قالب اعطای تسهیلات و تنظیم مقررات انجام داده است.

وی در ادامه با بیان اینکه 14 گروه شغلی در اولویت حمایت دولت قرار گرفته اند، افزود: از آنجا که بخش وسیعی از فعالیت های اقتصادی کشور در دست اصناف و خدمات است دولت بیشترین حمایت های مالی را از این گروه شغلی انجام داده است.

مدیر کل توسعه اشتغال وزارت کار، خاطر نشان کرد: دولت در صدد بود بالای 20 هزار میلیارد تومان منابع به این گروه ها اختصاص دهد؛ اما بانک ها و واحدهای اقتصادی استقبال چندانی از این طرح نکردند.

ازوجی خاطر با بیان اینکه از 20 هزار میلیارد تومان منابع، تاکنون حدود بیش از 8 هزار میلیاردها از سوی بانک ها پرداخت شده است، گفت: ستاد ملی کرونا در اقدام جدید خود واحدهای نیمه تعطیل را مورد توجه و حمایت قرار داده است، بخش حمل و نقل، ورزش و باشگاه های ورزشی، فرهنگ و هنر و گردشگری در زمره این موارد هستند.

برنامه نمودار رادیو ایران شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی راضیه حسینعلی و عاطفه بنایی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار