نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

دو شرکت هواپیمایی ایران ایر و ماهان برای ورود واکسن کرونا اعلام آمادگی کرده اند

رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: سازمان هواپیمایی کشور تخلیه و جابجایی واکسن را از لحظه ورود به فرودگاه تا خروج از هواپیما بر عهده دارد و زنجیره انتقال بعدی را وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عهده دار است.

1399/10/11
|
07:37

به گزارش شبکه رادیویی ایران، کاپیتان تورج دهقانی زنگنه معاون وزیر و رییس سازمان هواپیمایی کشوری در برنامه «نمودار» به برنامه ها و اقدامات سازمان هواپیمایی کشور برای واردات واکسن کرونا پرداخت و گفت: در بحث واردات واکسن کرونا هم اکنون دو شرکت هواپیمایی ایران ایر و ماهان اعلام آمادگی کرده اند و وزارت راه و شهرسازی در حوزه هوایی مشکلی برای جابجایی واکسن ندارد.

وی بخش دیگر صحبت هایش را به بحث تخلیه و جابجایی واکسن اختصاص داد و گفت: سازمان هواپیمایی کشور، تخلیه و جابجایی واکسن را از لحظه ورود به فرودگاه تا خروج از هواپیما بر عهده دارد و زنجیره انتقال بعدی را وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عهده دار است.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری در بخش دیگر به تمهیدات سازمان برای فروش بلیط هواپیما با قیمت مناسب در پایان سال پرداخت و گفت: شیوع ویروس کرونا میزان سفرهای هوایی را با کاهش روبرو کرده است و درصورت کاهش و کنترل این بیماری، آمادگی داریم در روزهای پایانی سال بلیط را به روال سال های گذشته به فروش برسانیم.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی عاطفه بنایی و راضیه حسینعلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار