نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

120 تا 170 هزار تومان قیمت تعیین شده برای هر کیلوگرم آجیل شب یلدا

رییس اتحادیه خشکبار گفت: آجیل شب یلدا شامل 14 قلم جنس می شود و اقلامی نظیر پسته، بادام، فندق، باسلوق، برگه، مویز، کشمش و ... در آن وجود دارد.

1399/09/26
|
12:54

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «مصطفی احمدی» رییس اتحادیه خشکبار در برنامه «نمودار» درباره وضعیت بازار آجیل شب یلدا گفت: آجیل شب یلدا در مقایسه با سال گذشته تفاوت چندانی نداشته و از 120 تا 170 هزار تومان عرضه می شود

وی در ادامه افزود: محتویات این آجیل شامل 14 قلم جنس می شود و اقلامی نظیر پسته، بادام، فندق، باسلوق، برگه، مویز، کشمش و ... در آن وجود دارد

رییس اتحادیه خشکبار بخش دیگر صحبت هایش با بیان اینکه ویروس کرونا و تحریم های ظالمانه علیه ایران بزرگترین ضربه را به صنف خشکبار وارد کرده است، افزود: در اسفند ماه سال گذشته با آنکه میزان تولیدات بالا رفت و قیمت هر کیلوگرم آجیل به 110 هزار رسید اما خرید چندانی از آن صورت نگرفت.

رییس اتحادیه خشکبار خاطر با بیان اینکه امسال نیز با همین روند رشد روبرو هستیم، گفت: تولیدات آجیل و خشکبار ایران امسال نسبت به سال گذشته با رشد 30 درصدی روبرو بوده است.

برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی «عاطفه بنایی» و «راضیه حسینعلی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار