نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

از اسفند تا اواخر فروردین میزان فروش در فروشگاه های اینترنتی 260 درصد افزایش یافت

مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات گفت: با شیوع ویروس کرونا، فروشگاه های اینترنتی در اسفند سال گذشته با هجوم زیاد مشتری مواجه شدند.

1399/08/27
|
12:57

به گزارش شبکه رادیویی ایران، عیسی گلشاهی مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات در برنامه «نمودار» به وضعیت بازار آبزیان ایران اشاره کرد و در پاسخ به این پرسش که آیا امکان خرید برخط برای مردم فراهم شده است یا خیر؟ گفت: امکان خرید برخط برای مواد پروتینی به ویژه آبزیان از سه سال پیش آغاز شد.
وی در ادامه با بیان اینکه پیش از ویروس کرونا، بحث فروش اینترنتی و توزیع در لحظه کالاهای فاسد شدنی در دستور کار قرار گرفت، افزود: برخی شرکت هایی که جایگاه و پایگاه های توزیع متعددی داشتند در این زمینه تجربه های موفقی را به دست آوردند.
مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات خاطر نشان کرد: با شیوع ویروس کرونا، فروشگاه های اینترنتی در اسفند سال گذشته با هجوم مشتری مواجه شدند، هجومی که از حد انتظار بالاتر بود.
وی گفت: از اسفند تا اواخر فروردین میزان فروش در فروشگاه های اینترنتی 260 درصد افزایش یافت.
برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی عاطفه بنایی و راضیه حسینعلی از رادیو ایران پخش می شود

دسترسی سریع
نمودار