نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

عدم نظارت دقیق بر موسسات خیریه سلب اعتماد عمومی را منجر می شود

مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمند سازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: موسسات خیریه موظفند تمامی حمایت های خود را به تفکیک شماره و کد ملی دریافت کننده حمایت، در سامانه وزارت تعاون ثبت کنند.

1399/08/07
|
12:52

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مریم السادات میر مالک مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمند سازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برنامه نمودار به بحث درباره بنگاه ها و موسسه خیریه پرداخت و گفت: موسسات خیریه رکن اصلی رفاه اجتماعی است و هر گونه عدم نظارت بر عملکرد اینگونه موسسات، سلب اعتماد عمومی را منجر می شود.
وی در ادامه افزود: بر اساس بند ح تبصره 17 قانون بودجه سال 99 کلیه دستگاه های موضوع ماده 29 قانون ششم برنامه توسعه که موسسات خیریه نیز جزو آن هستند و به هر نحوی به اقشار آسیب پذیر کمک می کنند موظفند تمامی حمایت های خود را به تفکیک شماره و کد ملی دریافت کننده حمایت در سامانه وزارت تعاون ثبت کنند.
میر مالک ادامه داد: پرداخت‌ها باید به صورت حواله الکترونیک (ساتنا/پایا) انجام و در قسمت بابت حواله الکترونیک، نسبت به درج کد 24 رقمی در قسمت «شناسه پرداخت» اقدام شود.
مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمند سازی وزارت تعاون خاطر نشان کرد: این کد شامل عدد 110 در ابتدا، سپس عدد 11 رقمی شماره ثبت مؤسسه خیریه و در انتها شماره تلفن همراه رابط مؤسسه (بدون در نظر گرفتن صفر اول) است.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار