نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

امید داریم فروش خودرو در بورس شرایط این بازار را سامان دهد

مسئول کارگروه خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در برنامه نمودار گفت:با شرایط گذاشته شده در طرح فروش در بورس کالا امیدوارم قیمت از نرخ تعیین شده در بازار سیاه بسیار کمتر شود.

1399/07/22
|
11:47

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «روح‌الله ایزدخواه» مسئول کارگروه خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در برنامه «نمودار» رادیو ایران درباره طرح ساماندهی بازار خودرو گفت: توزیع خودرو در ایران با مشکل مواجه شده است، و تلاش می کنیم از طریق بورس کالا، خودرو به صورت مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده برسد.
وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که خرید خودرو از طریق بورس کالا قیمت خودرو را کاهش می دهد یا افزایش؟گفت: با شرایط گذاشته شده در این طرح امیدوارم قیمت از نرخ تعیین شده در بازار سیاه بسیارکمتر شود.
در بخش دیگر این گفت و گوی رادیویی، آرش محبی نژاد دبیر انجمن صنایع همگن و قطعه سازی کشور به روی خط آمد و در این باره گفت: هم اکنون کارد به استخوان رسیده است، صنایع قطعه سازی ایران از هر طرحی که تعادل را در بازار خودرو رقم می زند، استقبال می کند.
برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:25 به تهیه کنندگی «راضیه حسینعلی» و «عاطفه بنایی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار