نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

رییس اتحادیه نانوایان كشور در رادیو ایران: خرید آرد تنها با نرخ 16 درصد صورت می گیرد

بیژن نوروز مقدم رییس اتحادیه نانوایان سنتی کشور گفت:شرایط اقتصادی امروز و عدم توانایی در پرداخت هزینه ها، باعث شده دستگاه های پخت نان جای تنور نانوایی ها را بگیرند.

1399/05/28
|
11:05

این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا، نان مصرفی مردم نیاز به گرم کردن دارد؛ این گرم کردن ها در برخی مواقع باعث کاهش کیفیت نان می شود.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، بیژن نوروز مقدم رییس اتحادیه نانوایان سنتی کشور در برنامه نمودار رادیو ایران با بیان اینکه کیفیت نان به نوع آرد، خمیر مایه مصرفی و کارگر ماهر، و کیفیت نان بستگی دارد، گفت: متاسفانه از ابتدای ماه مبارک رمضان سامانه خرید آرد کشور، آرد مصرفی برای تهیه نان را فقط با نرخ 16 درصد ارائه می کند و به نوعی حق انتخاب را از نانوا گرفته است.
وی در بخش دبگر صحبت هایش با تاکید بر اینکه نوسانات موجود در بازار بر بخش نانوایی نیز تاثیر گذاشته است، افزود: شرایط اقتصادی امروز و عدم توانایی در پرداخت هزینه ها، باعث شده دستگاه های پخت نان جای تنور نانوایی ها را بگیرند که همین عامل باعث کاهش کیفیت نان مصرفی شده است.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی راضیه حسینعلی و عاطفه بنایی و اجرای ایمان ساکی و مهرناز فقیهی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار