نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

در بحث بیمه مشترکین برق خانگی تاکنون به 5 هزار و 24 مورد رسیدگی شده است

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تهران گفت: امسال در سامانه خسارات برق مشترکین، حدود 14 هزار درخواست ثبت شده که عمده این درخواست ها از سوی مشترکین برق خانگی بوده است.

1399/03/06
|
11:56

به گزارش شبکه رادیویی ایران، دکتر «عبدالامیر یاقوتی» معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تهران در برنامه «نمودار» درباره حق بیمه قبض های برق گفت: حق بیمه مربوط به مشتریان برق خانگی و بخش های عمدتا تجاری می شود که مردم در این نوع بیمه هم پرداخت کننده و هم دریافت کننده هستند.
وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که مردم اگر بخواهند از این حق بیمه استفاده کنند باید به کدام شرکت مراجعه کنند؟گفت: طبق قرارداد شرکت بیمه کوثر مسول این کار است و مردم در صورت دیدن هر گونه خسارت می توانند به سامانه خسارت مشترکین برق به آدرس tavanir.kins.ir مراجعه کنند.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تهران در بخش دیگر صحبت هایش به جزئیات قرارداد امسال بیمه مشترکین شرکت برق اشاره کرد و گفت: امسال در سامانه خسارات برق مشترکین، حدود 14 هزار درخواست ثبت شده که عمده این درخواست ها از سوی مشترکین برق خانگی بوده است.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی «راضیه حسینعلی» و «عاطفه بنایی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار