نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

در طرح حمایتی معیشت، هیچ ساز و کاری برای مراجعه حضوری وجود ندارد

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: تازه متاهلین، با مراجعه به شعبات پلیس به اضافه ده و در دست داشتن مدارک لازم همچون عقدنامه، مدارک شناسایی ، تفکیک ساختار خانوادگی را اعلام کنند.

1398/08/29
|
12:57

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «حسین میرزایی» سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایتی معیشتی دولت درباره کلیات این طرح گفت: دولت در قالب طرح حمایت معیشتی خانوار،، از محل افزایش قیمت بنزین به 60 میلیون ایرانی کمک های نقدی واریز می کند.
وی در ادامه به جزئیات این طرح اشاره کرد و گفت: بر اساس این طرح، دولت برای خانوارهای تک‌نفره 55 هزار تومان، دو نفره 103 هزار تومان، سه نفره 138 هزار تومان، چهارنفره 172 هزار تومان و پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان واریز می کند.
میرزایی با بیان اینکه کمک های نقدی دولت در قالب سه گروه 20 میلیون نفری ارائه می شود، افزود: مرحله اول روز دوشنبه بیشت و هفتم آبان به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایتی معیشتی دولت در ادامه با بیان اینکه مرحله دوم این واریزها امروز چهارشنبه بیست و نهم آبان واریز می شود، یادآور شد: مرحله سوم این واریزها نیز روز شنبه دوم آذر به حساب واریزها خواهد انجام شد.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایتی معیشتی دولت در بخش دیگر در پاسخ به این پرسش که وضعیت اشخاصی که در این سال ها از خانواده خود جدا شده اند و زندگی مشترک تشکیل داده اند، چگونه خواهد شد، افزود: لازم است این افراد در اقدام نخست با مراجعه به شعبات پلیس به اضافه ده و در دست داشتن مدارک لازم همچون عقدنامه، مدارک شناسایی آقا و خانم، تفکیک ساختار خانوادگی را اعلام کنند.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی «عاطفه بنایی» و «راضیه حسینعلی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار