نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

افزایش قیمت در حوزه تاکسیرانی نداریم

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور در رادیو ایران گفت : گشت های بازرسی سازمان تاکسیرانی در سطح شهرها مستقر هستند و به صورت میدانی با همکاری پلیس شرایط را نظاره می کنند

1398/08/28
|
11:01

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «مرتضی ضامنی» در گفت و گو با برنامه «نمودار» رادیو ایران درباره اصلاح قیمت بنزین و تاثیرش در ناوگان حمل و نقل کشور گفت : سهمیه ای که ابتدا اختصاص پیدا کرده بود کافی نبود و در نهایت این سهمیه افزایش پیدا کرد و باید گفت که افزایش قیمت در حوزه تاکسیرانی نداریم.
وی با بیان اینکه ارائه خدمات مثل گذشته است، به سهمیه های اختصاص داده شده اشاره کرد و افزود : تاکسی ها دوگانه سوز سهمیه 250 لیتری ، خودروهای تک سوز سهمیه 400 لیتری، خودروهای ون سهمیه ای 600 لیتری دارند و این سهمیه مناسب است.
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور در خصوص مسئله پیمایش هم تصریح کرد : این موضوع در مورد سرویس های مدرسه، آژانسها و تاکسی های اینترنتی است ولی در بحث تاکسی های رسمی این موضوع را نداریم.
ضامنی در خصوص نحوه نظارت بر شرایط هم تاکید کرد : گشت های بازرسی سازمان تاکسیرانی در سطح شهرها مستقر هستند و به صورت میدانی با همکاری پلیس شرایط را نظاره می کنند و لازم است که مردم هم در این نظارت کمک کنند و در تهران می توانند به سامانه 1888 شکایات را اطلاع دهند.

دسترسی سریع
نمودار