نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

وام ازدواج صندوق بازنشستگی برای 1500 نفر فراهم شده است

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت:وام ازدواج 20 میلیون تومانی با کارمزد 9 درصد و باز پرداخت 5 ساله به متقاضیان ارائه خواهد شد.

1398/07/29
|
13:17

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «زهرا زاده غلام» مدیر کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در گفت و گو با برنامه «نمودار» از پرداخت وام ازدواج 20 میلیون تومانی برای 1500 نفر از فرزندان بازنشسته صندوق بازنشستگی از آبان ماه امسال خبر داد و گفت: هم اکنون در حال بررسی اسناد کسانی هستیم که در تیر ماه سال جاری اقدام به ثبت نام کرده اند؛ کسانی که واجد شرایط باشند این وام را در آبان ماه دریافت خواهند کرد.
وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا صندوق بازنشستگی کشوری برای کسانی که موفق به ثبت نام نشده اند، اقدامی در دست دارد یا خیر؟ افزود: در صورت تامین اعتبارات این اتفاق ممکن است، اما در حال حاضر این امکان فقط برای 1500 نفر فراهم شده است.
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگان کشوری در بخش دیگر صحبت هایش به میزان کارمزد و زمان بازپرداخت آن اشاره کرد و گفت: این وام با کارمزد 9 درصد و باز پرداخت 5 ساله به متقاضیان ارائه خواهد شد.
برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی «عاطفه بنایی» و «راضیه حسینعلی» و با اجرای «ایمان ساکی» و «مهرناز فقیهی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار