نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

برنامه ای برای مقابله با قاچاق وجود ندارد

سخنگوی انجمن لوازم خانگی گفت: در استان زنجان بیش از 80 درصد و در استان کردستان 95 درصد کالاها خارجی هستند که این اقلام از طریق قاچاق به کشور وارد می شوند.

1398/07/28
|
14:23

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «حمیدرضا غزنوی» سخنگوی انجمن لوازم خانگی، در گفت و گو با برنامه «نمودار» درباره وضعیت بازار قاچاق لوازم خانگی گفت: در حالی که این روزها قاچاق در بازار لوازم خانگی بیداد می کند اما نهادهای مربوط برای مقابله این پدیده هیچ اقدامی را انجام نمی دهند.
وی در ادامه با بیان اینکه امروز قاچاق به هر طریق ممکن وارد کشور می شود، افزود: در استان زنجان بیش از 80 درصد و در استان کردستان 95 درصد کالاها خارجی هستند که این اقلام از طریق قاچاق وارد کشور می شوند.
سخنگوی انجمن لوازم خانگی بخش دیگر صحبت هایش را به اقدامات انجمن لوازم خانگی برای مقابله با پدیده قاچاق اختصاص داد و گفت: انجمن لوازم خانگی برای مقابله با این پدیده در اولین قدم، گزارش مستندی را درباره وضعیت قاچاق تنظیم کرده است؛ این گزارش هم اکنون آماده است و به زودی به نهادهای مربوط ارجاع داده خواهد شد
برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی «عاطفه بنایی» و «راضیه حسینعلی» و اجرای «ایمان ساکی» و «مهرناز فقیهی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار