نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

ایران در حوزه استاندارد نانو جزو برترین ها در دنیاست

دبیر دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری نانو گفت: در حال حاضر، 220 شرکت فعال در حوزه فناوری نانو دارای محصولات تجاری هستند، این شرکت ها علاوه بر عرضه محصولات خود در بازار ایران، تولیدات خود را به برخی کشورها نیز صادر می کنند.

1398/07/21
|
10:42

دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری نانو 98 تهران از 18 تا 21 مهر با حضور شرکت‌های فناوری، باشگاه دانش‌آموزی فناوری نانو و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران در حال برگزاری است.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه «نمودار» برای شرح جزئیات بیشتر با «حامد افشاری» دبیر دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری نانو در این خصوص گفت و گو کرده است.
حامد افشاری دبیر دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری نانو در گفت و گو با برنامه «نمودار» گفت: فضای دوازدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو، با افزایش 50 درصدی روبرو بوده است.
وی در ادامه با بیان اینکه امسال در مقایسه با سال گذشته شرکت های بیشتری در این نمایشگاه حضور یافته اند، به وضعیت شرکت های فعال حوزه نانو در کشور نیز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر، 220 شرکت فعال در حوزه فناوری نانو دارای محصولات تجاری هستند که این شرکت ها علاوه بر عرضه محصولات خود در بازار ایران، تولیدات خود را به برخی کشورها نیز صادر می کنند.
دبیر دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری نانو بخش دیگر صحبت هایش را به جشن تدوین صدمین استاندارد فناوری نانو اختصاص داد و خاطر نشان کرد: ایران به غیر از آنکه در سه سال گذشته رتبه چهارم جهان را در حوزه علم فناوری نانو از آن خود کرده است، در حوزه استاندارد نیز جزو رتبه های برتر دنیا قرار دارد.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار