نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

توزیع کنندگان تلفن همراه عامل 90 درصدی گرانی بازار هستند

رییس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری و تلفن همراه گفت:کاهش قدرت خرید مردم و واردات زیاد گوشی باعث تثبیت قیمت ها شده اند و هر چقدر ارز تثبیت شده تر شود، گوشی همراه با قیمت ثابت تر شده ای به دست مصرف کننده می رسد.

1398/07/18
|
12:49

به گزارش شبکه رادیویی ایران، ابراهیم درستی رییس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری و تلفن همراه در گفت و گو با برنامه «نمودار» درباره وضعیت بازار تلفن همراه گفت: نوسانات بازار ارز بر قیمت کالایی چون تلفن همراه که بخش وسیعی از آن از خارج به کشور وارد می شود، تاثیر فراوان دارد.
وی در ادامه به رکود موجود در بازار اشاره کرد و با بیان اینکه گرانی قیمت ها قدرت خرید مردم را کاهش داده است، افزود: توزیع کنندگان کالا، 90 درصد گرانی های موجود در بازار را سبب شده اند؛ امیدوارم فروشندگان، مغازه داران و شرکت های واردکننده به قدری سودآوری داشته باشند که در هنگام تحویل کالا به مشتری نیازی به گران کردن دوباره آن نداشته باشند.
رییس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری و تلفن همراه بخش دیگر صحبت هایش را به تثبیت قیمت ها در بازار تلفن همراه اختصاص داد و گفت: کاهش قدرت خرید مردم و واردات زیاد گوشی باعث تثبیت قیمت ها شده اند و هر چقدر ارز تثبیت شده تر شود، گوشی همراه با قیمت ثابت تر شده ای به دست مصرف کننده می رسد.
برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی «عاطفه بنایی» و «راضیه حسینعلی» و «ایمان ساکی» و «مهرناز فقیهی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار