نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

دبیر انجمن شركت های هواپیمایی ایران در گفت و گو با رادیو ایران: فروش اینترنتی بلیط های سفر به اربعین حذف نخواهد شد

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران گفت: سازمان هواپیمایی کشوری امسال برای کنترل بیشتر، فروش اینترنتی خود را تنها از طریق سایت های مجاز، معتبر و قابل اطمینان انجام خواهد داد.

1398/07/14
|
12:05

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «مقصود اسعدی سامانی» دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران در گفت و گو با برنامه «نمودار» رادیو ایران درباره پروازهای اربعین و قیمت های تعیین شده گفت: اگرچه عرضه و تقاضا و بازار ارز، نرخ بلیط پروازهای خارجی را تعیین می کند اما در زمان های خاص نظیر اربعین برخی عوامل توزیع، برای سود بیشتر بلیط ها را با قیمت های بالاتر به فروش می رساند.
وی در ادامه با بیان اینکه در چهار سال اخیر، سازمان هواپیمایی کشور در آستانه اربعین نرخ های ثابتی را برای سفر به نجف و کربلا تعیین کرده است، افزود: سازمان هواپیمایی کشور امسال نیز طبق روال سال های گذشته از 20 مهر تا 30 مهر نرخ های ثابتی را برای سفر به عتبات عالیات تعیین کرده است.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران بخش دیگر صحبت هایش به فروش های اینترنتی اختصاص داد و با بیان اینکه این فروش ها کاملا قطع نخواهد شد، افزود: سازمان هواپیمایی کشور امسال برای کنترل بیشتر، فروش اینترنتی خود را تنها از طریق سایت های مجاز، معتبر و قابل اطمینان انجام خواهد داد.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار