نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

کاهش قیمت گوشت گوسفندی مقطعی است

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران گفت: خروج دام زنده از مرزهای کشور اگر ادامه دار باشد قطع به یقین فاجعه سال گذشته را دوباره تکرار خواهد کرد.

1398/07/07
|
13:11

به گزارش شبکه رادیویی ایران، علی اصغر ملکی رییس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران در گفت و گو با برنامه «نمودار» در پاسخ به این پرسش که روندکاهشی قیمت گوشت گوسفند ادامه دار است یا خیر؟ افزود: در این روزها اگرچه امیدوار به تداوم کاهش گوشت گوسفند هستیم اما متاسفانه گزارشات رسیده حاکی از خروج دوباره دام ها از مرزهای ایران است.
وی در ادامه به ممنوعیت صادرات دام اشاره کرد و گفت: ممنوعیت صادرات دام زنده اگرچه منچر به کاهش قیمت ها شده اما با از سرگیری خروج دام از کشور طی دو روز گذشته ، و در صورت تداوم آن قطع به یقین فاجعه سال گذشته تکرار خواهد شد.
ملکی رییس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران در بخش دیگر صحبت هایش با بیان اینکه در بازار دام ایران برخی ها به دنبال فرصت هستند تا به بهانه زیاد بودن تعداد دام ها بسیاری از آن را از کشور خارج کنند، خاطر نشان کرد: این گروه برای منافع خود و سودآوری بیشتر این اقدام را انجام می دهند، و برای حل این معضل لازم است از دادن مجوزهای پیش از حد جلوگیری شود.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه با تهیه کنندگی راضیه حسینعلی و عاطفه بنایی و با اجرای ایمان ساکی و مهرناز فقیهی ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار