نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

خبر اختلاط سنگ با گندم کذب است

رییس بنیاد گندمکاران کشور در گفت و گو با رادیو ایران گفت: وزارت جهاد کشاورزی تمامی کشاورزان، و سطح زیر کشت و میزان تولید آنها را شناسایی کرده و مراکز خرید گندم نیز تنها از کشاورزان مورد تایید وزارت جهاد کشاورزی گندم خریداری می کنند.

1398/07/03
|
10:16

به گزارش شبکه رادیویی ایران، عطاء الله هاشمی رییس بنیاد گندمکاران کشور در گفت و گو با برنامه «نمودار» رادیو ایران درباره وضعیت گندم در بازار ایران گفت: هر زمان که کشور در حوزه گندم به مرز خود کفایی می رسد برخی سودجویان و فرصت طلبان به بهانه کیفیت بالای تولیدات خارجی، زحمات کشاورزان را نادیده می گیرند و اقدام به واردات می کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه بنیاد گندمکاران کشور به کیفیت و کمیت گندم توجه و تمرکز جدی دارد، افزود: امروز کشور خودکفا شدن در تولید گندم و بی نیاز بودن به واردات را مدیون تلاش و کوشش کشاورزان است.
رییس بنیاد گندمکاران کشور در بخش دیگر صحبت هایش با تکذیب خرید 700هزار تن سنگ، ماسه، خاک و ضایعات و مخلوط کردن آن با گندم توسط دلالان و کشاورزان افزود: وزارت جهاد کشاورزی در سال های اخیر با ایجاد روندی جدید تمامی کشاورزان، سطح زیر کشت و میزان تولید آنها را مورد شناسایی قرار داده و مراکز خرید گندم نیز تنها از کشاورزان مورد تایید وزارت جهاد کشاورزی گندم خریداری می کنند.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:30 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار