نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

کالاهای اساسی تنها میان حسینیه ها و هیات های عزاداری توزیع می شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در گفت و گو با رادیو ایران گفت: اقلام مورد نیاز هیات های عزاداری در شهرستان ها از طریق ادارات صنعت، معدن و تجارت و در تهران به دلیل گستردگی، در مراکز زنجیره ای تعاونی سپه توزیع می شود.

1398/06/17
|
08:42

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «یدالله صادقی» رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، در گفت و گو با برنامه «نمودار» درباره جزئیات توزیع کالاهای اساسی به هیات های عزاداری در ماه محرم گفت: این کالاها شامل برنج هندی هر کیلو با قیمت 6 هزار و 500 تومان، یک گونی 50 کیلویی شکر داخلی هر کیلو با قیمت 3 هزار و 250 تومان، روغن نباتی 4.5 کیلویی، چای وارداتی هر نیم کیلوگرم حدود 28 هزار تومان، گوشت قرمز برزیلی و مرغ منجمد است.
وی در ادامه درباره نحوه توزیع اقلام نیز گفت: اقلام مورد نیازهیات های عزاداری در شهرستان ها ازطریق ادارات صنعت، معدن و تجارت و در تهران به دلیل گستردگی، در مراکز زنجیره ای تعاونی سپه توزیع می شود.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگر صحبت هایش با بیان اینکه آدرس مراکز توزیع در پایگاه اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت درج شده است، افزود: مخاطب دریافت اینگونه کالاها هیات های عزاداری و حسینیه ها هستند و با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز امور رسیدگی به مساجد، هیات های عزاداری از پیش در جریان امور قرار گرفته اند.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار