نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

جمهوری اسلامی ایران به روستاهای کشور نگاه ویژه تری دارد

معاون امور سرمایه گذاری فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: برگزاری نمایشگاه هایی نظیر نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر مردم را با توانمندی ها و ظرفیت های روستاییان بیشتر آشنا می کند.

1398/05/26
|
15:08

چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر با شعار روستای ایرانی- کالای ایرانی تا 27 مرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه نمودار به بهانه برپایی این نمایشگاه با معاون امور سرمایه گذاری فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت و گو کرده است.
منوچهر رزم جو معاون امور سرمایه گذاری فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در این گفت و گو با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از آغاز تا امروز به روستاهای کشور توجه ویژه ای داشته و خدمات زیربنایی مطلوبی را برای آبادانی هر چه بیشتر آن انجام داده، به تاثیر و نقش این نمایشگاه ها در ایجاد اشتغال و گسترش سرمایه گذاری پرداخت و گفت: توجه به روستاها از لحاظ اقتصادی و اشتغال دارای اهمیت بسیاری است و برگزاری این نوع نمایشگاه ها مردم را با توانمندی ها و ظرفیت های روستاییان بیشتر آشنا می کند.
وی بخش دیگر صحبت هایش را به تسهیلات روستایی اختصاص داد و گفت: پرداخت تسهیلات روستایی از طریق سامانه کارا صورت می گیرد و کسانی که در این سامانه ثبت می کنند پس از طی مراحل کارشناسی موفق به دریافت تسهیلات می شوند.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی عاطفه بنایی و راضیه حسینعلی و با اجرای ایمان ساکی و مهرناز فقیهی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار