نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

کارت سوخت و کم و کیف این ماجرا

مدیر برنامه ریزی شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران در گفت و گو با نمودار رادیو ایران گفت: کسانی که سال گذشته اقدام به ثبت نام کارت بانکی کرده اند، هیچ اقدامی انجام ندهند کارت سوخت آنان هم اکنون سفارش داده شده است.

1398/05/24
|
11:10

اسدالله قره‌خانی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن در خواست از دولت برای جدیت در اجرای طرح کارت سوخت، گفته است احیای کارت سوخت موجب کاهش 80 درصدی قاچاق می‌شود.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه نمودار برای بررسی بیشتر طرح کارت سوخت و کم و کیف این ماجرا با دکتر شهرام رضایی مدیر برنامه ریزی شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران گفت و گو کرده است.
دکتر شهرام رضایی مدیر برنامه ریزی شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران به وضعیت کارت سوخت برخی هموطنان اشاره کرد و افزود: کسانی که سال گذشته اقدام به ثبت نام کارت بانکی کرده اند، هیچ اقدامی انجام ندهند کارت سوخت آنان هم اکنون سفارش داده شده است.
وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که تکلیف کسانی که خودروی خود را از شخصی خریداری و رمز آن را فراموش کرده اند چیست؟ گفت: دارندگان این نوع خودروها به هیچ عنوان کارت سوخت خود را نسوزانند شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران در برخی از دفاتر خود در سراسر ایران دستگاه های حذف رمز قرار داده است.
برنامه شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار