نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

اثرگذاری نرم افزار قیمت صد قلم کالای اساسی

عباس تابش معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده گفت: در این سامانه قیمت انواع شوینده، لوازم خانگی و مواد غذایی پروتینی و دامی درج شده است.

1398/05/22
|
13:22

به گزارش شبکه رادیویی ایران، عباس تابش معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده در گفت و گو با برنامه نمودار درباره راه اندازی نرم افزار قیمت صد قلم کالای اساسی گفت: نرم افزار قیمت صد قلم کالای اساسی هم اکنون در سیستم آپ بارگذاری شده است.

فرهنگ استفاده از این نرم افزار را فرا گیریم
وی در ادامه با بیان اینکه این نرم افزار همانند یک نوزاد تازه متولد شده است، گفت: ما باید فرهنگ استفاده از این نرم افزار را فرا گیریم و دولت، رسانه ها و مردم هر یک با آگاهی کامل وظائف خود را انجام دهند.

دامنه ای از قیمت ها به مصرف کننده ارائه خواهد شد
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در بخش دیگر سخنانش خاطر نشان کرد: در این سامانه دامنه ای از قیمت ها به مصرف کننده عرضه می شود و فرد خریدار با آگاهی کامل از روند قیمت ها خرید خود را انجام می دهد.
عباس تابش بخش دیگر صحبت هایش را به معرفی برخی از کالاهای شاخص نیز اختصاص داد و گفت: در این سامانه قیمت انواع شوینده، لوازم خانگی و مواد غذایی پروتینی و دامی درج شده است.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار