نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

7 هزار و 500 تومان قیمت تمام شده برای هر کیلوگرم پیاز

رییس اتحادیه فروشندگان صنف میوه و سبزی گفت: اتحادیه میوه و سبزی وقت مردم را تلف نمی کند و تحت هر شرایطی اقلام مورد نیاز را در اختیار مردم قرار میدهد.

1398/01/28
|
09:03

اسدالله کارگر گلشن آبادی رییس اتحادیه فروشندگان صنف میوه و سبزی در گفت و گو با برنامه نمودار رادیو ایران به بازار پیاز و سیب زمینی پرداخت و گفت: میدان مرکزی میوه و سبزیجات با نظارت جهاد کشاورزی تهران، کارشناس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزیجات تهران، مسئول واحد بازرسی و نظارت اصناف میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران هر یکشنبه کشف قیمت می کنند. آخرین قیمت کشف شده برای هر کیلوگرم پیاز 7 هزار و 500 تومان تعیین شده است.
وی در ادامه در پاسخ به گلایه یکی از شنوندگان رادیو ایران مبنی بر نبود پیاز در یکی از میدان های میوه و تره بار تهران، افزود: اتحادیه میوه و سبزی وقت مردم را تلف نمی کند و تحت هر شرایطی اقلام مورد نیاز را در اختیار مردم قرار میدهد. این در حالی است که غرفه های شهرداری تعهدی نسبت به این مسئله ندارند.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی راضیه حسینعلی بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار