نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

در تامین سوخت مورد نیاز مردم هیچگونه نگرانی وجود ندارد

فرجودی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تاکنون حدود شش و نیم میلیون لیتر انواع سوخت را در مناطق سیل زده توزیع کرده است.

1398/01/25
|
08:24

به گزارش شبکه رادیویی ایران، جعفر فرجودی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در گفت و گو با برنامه " نمودار" رادیو ایران درباره وضعیت سوخت در مناطق سیل زده گفت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیش از آغاز بارش های سیل آسا، تمهیدات لازم را در این زمینه انجام داد و در مناطق سیل خیز انواع مختلف سوخت از جمله بنزین، گازوئیل و سوخت مربوط به بالگردها، ذخیره سازی شده است.
وی در ادامه با بیان اینکه در بحث تامین سوخت مورد نیاز مردم و واحدهای امدادرسان هیچ نوع کمبودی تاکنون احساس نشده، افزود: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تاکنون حدود شش و نیم میلیون لیتر انواع سوخت را در مناطق سیل زده توزیع کرده است.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خاطر نشان کرد: هم اکنون در حال توزیع گاز مایع در منطقه پلدختر به شکلی رایگان تا پایان فروردین هستیم. حدود 750 هزار لیتر نفت سفید و یک میلیون و 50 هزار لیتر و بیش از ده هزار تن گاز مایع نیز تاکنون در مناطق سیل زده توزیع شده است.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.
این گفت و گو را در ادامه باهم می شنویم.

دسترسی سریع
نمودار