نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

تولید ایران روندی رو به رشد داشته است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با رادیو ایران گفت: امروز کشور با جنگ اقتصادی روبروست، و افزایش میزان تولید، تنها راه مبارزه است.

1398/01/18
|
08:14

محمود شکری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با برنامه "نمودار" رادیو ایران در پاسخ به این پرسش که کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در سال رونق تولید چه برنامه هایی را در دستور کار خود قرار خواهد داد، گفت: در تحقق شعار سال مشکل مهم کشور در نحوه اجرا شدن قوانین است، به عبارت دیگر ما در بحث تصویب قوانین با مشکل چندانی مواجه نیستیم.
وی ادامه داد: اگرچه در سال 90 مجلس با تصویت قانون تسهیل فضای کسب و کار تلاش کرد در جهت بهبود شرایط اقداماتی را انجام می دهد، اما این مشکل همچنان وجود دارد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه تولید کشور در مقایسه با دهه های گذشته روند رو به رشدی داشته، خاطر نشان کرد: در دهه های گذشته بیش از 80 درصد مواد اولیه تکنولوژی وابسته به خارج بوده این در حالی است که امروز بیش از 80 درصد مواد اولیه تولید داخل است.
وی در بخش دیگر یادآور شد: اکنون کشور با جنگ اقتصادی روبروست، و افزایش میزان تولید، تنها راه مبارزه است.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه کنندگی راضیه حسینعلی بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.
این گفت و گو را در ادامه باهم می شنویم.

دسترسی سریع
نمودار