نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

آرامش بازار در گرو تثبیت قیمت مصوب

مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت و گو با رادیو ایران گفت: اگر نرخ ها تثبیت شده نباشد، سازمان تعزیرات حکومتی هیچ گونه اقدامی را نمی تواند انجام دهد.

1397/12/25
|
09:53

محمد علی اسفنانی مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت و گو با نمودار رادیو ایران به جزئیات پیشنهاد ارائه شده برای تثبیت قیمت مرغ و گوشت پرداخت و در این باره گفت: گوشت قرمز وارداتی در حالی با قیمت مصوب وت عیین شده به فروش می رسد که گوشت قرمز داخلی هنوز قیمت مصوب شده ای ندارد. اگر سازمان حمایت بتواند برای گوشت داخلی نرخ ثبیت شده ای را تعیین کند قطعا سازمان تعزیرات حکومتی با قدرت بیشتری امر نظارت را پیگیری خواهد داد.
وی در ادامه افزود: طبق آخرین خبرها از ستاد تنظیم بازار، قیمت تعیین شده برای هر کیلوگرم گوشت مرغ حدود 11 هزار و 500 تومان است.
مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در بخش دیگر در پاسخ به این پرسش که برای اجرا شدن نرخ های تثبیت شده چه ضمانت اجرایی وجود دارد، گفت: اگر نرخ ها تثبیت شده، نباشد سازمان تعزیرات حکومتی هیچ گونه اقدامی را نمی تواند انجام دهد. با رفع ایرادات کار و تعیین قیمت تثبیت شده قطعا سازمان تعزیرات حکومتی با دقت و جدیت بیشتر امر نظارت را انجام خواهد داد.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 به تهیه کنندگی راضیه حسینعلی بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.
این گفت و گو را در ادامه باهم می شنویم.

دسترسی سریع
نمودار