نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

«نمودار» به سوال های سهام عدالت پاسخ داد

معاون فناوری و توسعه نوآوری شركت سپرده‌گذاری مركزی در گفت و گو با برنامه «نمودار» رادیو ایران گفت: تنها شرط دریافت سود سهام عدالت ثبت نام در سجام و ثبت شماره شبا دارنده سهام است.

1402/11/26
|
08:39
|

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، محمود حسنلو، معاون فناوری و توسعه نوآوری شركت سپرده‌گذاری مركزی تاكید كرد: تنها شرط دریافت سود سهام عدالت ثبت نام در سجام و ثبت شماره شبا دارنده سهام است.

وی ادامه داد: اگر پیامك بانكی شما فعال نیست و می‌خواهید بدانید آیا سود سهام عدالت واریز شده است، به نشانی ddn.csdiran.ir مراجعه نمایید.

حسنلو در بر آخرین اقدامات انجام شده برای تعیین تكلیف سهام عدالت متوفیان تاكید كرد و گفت: فرآیند تقسیم ارث متوفیان سهام عدالت بین وراث از طریق سامانه «میراث» در شركت سپرده‌گذاری مركزی انجام خواهد شد. انتقال سهام توسط یكی از وراث یا نماینده آن‌ها كه در سجام احراز هویت شده انجام می‌شود.


حسنلو خاطرنشان كرد: تمامی فرآیند اجرای این اقدام رایگان بوده و لازم نیست وراث هیچ‌گونه مبلغی را پرداخت كنند.

حسنلو در پایان به وراث توصیه كرد كه تشكیل پرونده و اقدام برای تقسیم ارث را به روزهای پایانی سال موكول نكنند.گفتنی است «نمودار» این هفته به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی و اجرای سعید توكلی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 پخش شد

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار