نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

حمایت ویژه از صنایع پیشرو در حوزه تولید برق

برنامه «نمودار» سه شنبه 16 آبان، با دكتر جعفر محمد مدیر كل دفتر توسعه سامانه های مقیاس كوچك سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق گفت و گو می كند.

1402/08/16
|
10:18
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، راضیه حسینعلی تهیه كننده این هفته برنامه «نمودار» بیان كرد: در ارتباط با اقدامات وزارت نیرو در راستای حمایت از صنایع بزرگ برای احداث و توسعه انرژی‌های تجدید پذیر، بر اساس ابلاغیه وزارت نیرو قرار است به صنایعی كه بر اساس تكالیف قانونی خود اقدام به احداث نیروگاه تجدید پذیر می‌كنند، انرژی برق معادل و پایدار بدون دریافت هزینه برق تحویل داده شود.
وی ادامه داد: در خصوص جزئیات بیشتر این موضوع در برنامه 16 آبان با دكتر جعفر محمد مدیر كل دفتر توسعه سامانه های مقیاس كوچك سازمان انرژی های تجدید پذیر گفت و گو خواهیم كرد.

حسینعلی افزود: همچنین در راستا با طرح «هفته های ایرانی» و سفر به «استان سمنان» پیرامون تازه های رونق تولید دانش بنیان در این استان با دكتر داود مداح رئیس پارك علم و فناوری استان سمنان گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «نمودار» این هفته به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی، اجرای مهرناز فقیهی و هماهنگی اكرم خیرخواه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار