نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

گرانی نهاده های دامی توانایی دامداران را در نگهداری دام از میان برده است

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: رییس اتحادیه گوشت گوسفندی امروز مغازه دارد هر كیلوگرم گوشت قرمز داخلی را با نرخ 420 تا 430 خریداری و با 10 درصد افزایش به فروش می رساند.

1402/07/05
|
10:13
|

روز گذشته قائم مقام وزیر جهاد كشاورزی در امور تجارت و تنظیم بازار از واردات روزانه 250 تن گوشت تا 5 ماه آینده به كشور خبر داد
به گزارش شبكه رادیویی ایران؛ ملكی رییس اتحادیه گوشت گوسفندی در برنامه «نمودار» ضمن اشاره به این خبر درباره وضعیت قیمت گوشت وارداتی گفت: گوشت وارداتی كه معمولا در میدان های تره و بار عرضه و توزیع می شود با قیمت مصوب حدود 285 هزار عرضه می شود.

وی در ادامه امروز هر كیلوگرم گوشت ران با نرخ بالاتر از 310 هزار توزیع می شود؛ گفت: امروز مغازه دارد هر كیلوگرم گوشت قرمز داخلی را با نرخ 420 تا 430 خریداری و با 10 درصد افزایش به فروش می رساند.

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی بخش دیگر صحبت هایش را به چرایی كمبود گوشت در كشور اختصاص داد و گفت: خشكسالی های اخیر یكسال گذشته و گرانی نهاده های دامی توانایی دامداران را در نگهداری دام ها از بین برده و دام های مولد را راهی كشتارگاه كرده، همین عامل داشته های كشور را در بخش گوشت گوسفندی كم كرده است.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار