نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

ساخت 4 شهر جدید وارد فاز اجرایی شد

برنامه «نمودار» شنبه اول مهر، در گفت و گو با مهندس امین مسعودی مدیر كل شهرسازی و معماری شركت عمران شهرهای جدید وزارت راه و شهرسازی توضیحات بیشتری را از ساخت 4 شهر جدیدكه وارد فاز اجرایی شده است، ارائه می دهد.

1402/07/01
|
09:11
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، به گفته مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید ایران؛ ایجاد شهرهای جدید مهرگان، گلمان، تابناك و چاه‌مبارك در مرحله ثبت شركت قرار دارد و وارد فاز عملیاتی شده است.

راضیه حسینعلی تهیه كننده برنامه «نمودار» بیان كرد: با اشاره به تقاضای بالای مسكن در سامانه نهضت ملی مسكن و انتظار متقاضیان برای ایجاد ظرفیت‌های جدید در تامین زمین توسط شركت عمران شهرهای جدید، بخشی از ماموریت‌های شركت عمران شهرهای جدید در كنار ساخت مسكن و تامین خدمات روبنایی و زیربنایی برای تامین زمین در شهرهای جدید متمركز شده است و با توجه به مصوبه هیات دولت، ثبت شركت، ساماندهی و اجرای پروژه شهرسازی آن‌ها در برنامه است.

و ی ادامه داد: در همین راستا در برنامه روز شنبه «نمودار» میزبان مهندس امین مسعودی مدیركل شهرسازی و معماری شركت عمران شهرهای جدید وزارت راه و شهرسازی خواهیم شد و پیرامون ساخت 4 شهر جدید كه وارد فاز اجرایی شده است ، گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «نمودار» به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی، اجرای مهرناز فقیهی و هماهنگی اكرم خیرخواه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار