نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

هفته آینده بازار شاهدكاهش 10 درصدی روغن نباتی است

عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه بنكداران مواد غذایی گفت: كاهش 10 درصدی شامل تولیدات جدید می شود تولیدات قدیم كه در برخی فروشگاه ها موجود است با نرخ پیشین به فروش می رسد.

1402/06/28
|
10:14
|

معاون بازرسی و نظارت بر كالاهای مصرفی سازمان حمایت از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان اعلام كرد كه در راستای حمایت وزارت صمت از حقوق مصرف كنندگان قیمت انواع روغن نباتی 10 تا 15 درصد كاهش یافت.

این خبر در حالی منتشر شده است كه برخی مخاطبان برنامه نمودار رادیو ایران در تماسی با برنامه، از فروش روغن در بازار با همان نرخ قبلی خبر داده اند.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فرهادی عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه بنكداران مواد غذایی در برنامه نمودار در این باره گفت: كاهش 10 درصدی شامل تولیدات جدید می شود تولیدات قدیم كه در برخی فروشگاه ها موجود است؛ با نرخ پیشین به فروش می رسد.

وی در ادامه با بیان اینكه بازار طی یك هفته آینده شاهد كاهش 10 درصدی قیمت روغن نباتی است؛ افزود: توزیع و قیمت گذاری های نامناسب برای كالاهای اساسی، باعث ایجاد آشفتگی در بازار شده است؛ برای رفع این آشفتگی های موجود از دولت خواسته ایم در قیمت گذاری ها از نظر و دیدگاه های اتحادیه بنكداران مواد غذایی استفاده كند.

سخنگوی اتحادیه بنكداران مواد غذایی خاطر نشان كرد: در خصوص كمبود كالا هیچ نگرانی وجود ندارد كالا به اندازه كافی در بازار موجود است.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار