نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

ایران با ارائه توانمندی های خود در حوزه نفت میزان تولید را افزایش دهد

سرپرست شركت پایانه های نفتی گفت: از آنجا كه ایران سومین كشور دارنده ذخایر نفتی است، برگزاری چنین نمایشگاه هایی می تواند كشور را در ارائه خدمات فنی و مهندسی شركت های داخلی یاری كند.

1402/02/30
|
14:26
|

بیست ‌و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، تولید فناورانه و مصرف بهینه» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌كار كرد.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، عباس غریبی سرپرست شركت پایانه های نفتی در برنامه نمودار درباره جزئیات این نمایشگاه گفت: این دوره از نمایشگاه با حضور 1500 شركت داخلی و 200 شركت خارجی و با هدف ارائه توانمندی های شركت های بنیان و فناور، سازندگان داخلی و تامین كنندگان نفت، گاز و پالایش برگزار شده است.

وی در ادامه حضور شركت های خارجی در این دوره از نمایشگاه رضایت بخش دانست و گفت: از آنجا كه ایران سومین كشور دارنده ذخایر نفتی است برگزاری چنین نمایشگاه هایی می تواند كشور را در ارائه خدمات فنی و مهندسی شركت های داخلی یاری كند.

سرپرست شركت پایانه های نفتی در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان كرد: ایران با ارائه توانمندی خود می تواند رشد تولید را در سطح كشور افزایش دهد.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار