نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

هر آنچه از سواد مالی باید بدانید در«نمودار» بشنوید

برنامه «نمودار» چهارشنبه 30 شهریور، در گفتگو با دكتر كمیل رودی استاد دانشگاه و مدیر آكادمی هوش مالی از هوش و سواد مالی می گوید.

1401/06/30
|
09:18
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سواد مالی تركیبی از آگاهی، دانش، مهارت ها، گرایش و رفتارهای مالی لازم برای تصمیم‌گیری صحیح مالی و سرانجام دست یابی به وضعیت مساعد مالی فردی است.
عاطفه بنایی تهیه كننده این هفته برنامه «نمودار» بیان كرد: سواد مالی كه در حوزه مالی شخصی قرار دارد، ارتباط تنگاتنگی با زندگی روزمره دارد و یادگیری مباحث مربوط به آن می‌تواند به ما كمك كند كه بتوانیم از نظر مالی زندگی با كیفیت‌تر و همچنین آرامش بیشتری كه حق هر انسانی است را تجربه كنیم.
وی ادامه داد: از همین رو در برنامه روز چهارشنبه با دكتر كمیل رودی استاد دانشگاه و مدیر آكادمی هوش مالی پیرامون اهمیت و تعریف سواد مالی، جایگاه سواد مالی در توسعه فردی، ضرورت سواد مالی در ایران گفت و گو خواهیم كرد.
این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد: مروری بر تازه ترین رویدادهای اقتصادی و بازار بورس در اخرین روزهای هفته از دیگر بخش های برنامه است.
«نمودار» این هفته به تهیه كنندگی عاطفه بنایی و با اجرای حامد نجم الهدی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار