نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

فعالیت های رسمی اقتصادی به نفع فعال اقتصادی است

رییس مرکز پایش و بهبود محیط کسب وکار گفت: کسب و کارهایی که شکل رسمی دارند، از تسهیلاتی نظیر وام، فروش به واحدهای بزرگ بهره مند هستند.

1401/04/01
|
12:42

به گزارش شبکه رادیویی ایران، امیر سیاح رییس مرکز پایش و بهبود محیط کسب وکار در برنامه«سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره ثبت نام در درگاه ملی مجوزها گفت: تمامی واحدهایی که می خواهند به شکل رسمی کار خود را آغاز کنند، می توانند با مراجعه به درگاه ملی مجوزها به نشانی www.mojavez.ir و پرداخت هزینه حدود 10 هزار تومان اقدامات لازم را جهت ثبت نام انجام دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه واحدهای تولیدی هیچ اجباری برای ثبت نام در درگاه ملی مجوزها را ندارند، گفت: هر چند هیچ اجباری در ثبت نام در درگاه وجود ندارد اما رسمی کار کردن به نفع فعال اقتصادی است.

رییس مرکز پایش و بهبود محیط کسب وکار در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: کسب و کارهایی که شکل رسمی دارند، از تسهیلاتی نظیر وام، فروش به واحدهای بزرگ بهره مند هستند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی و اجرای حامد نجم الهدی و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار