نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

فعالیت های رسمی اقتصادی به نفع فعال اقتصادی است

رییس مركز پایش و بهبود محیط كسب وكار گفت: كسب و كارهایی كه شكل رسمی دارند، از تسهیلاتی نظیر وام، فروش به واحدهای بزرگ بهره مند هستند.

1401/04/01
|
12:42
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، امیر سیاح رییس مركز پایش و بهبود محیط كسب وكار در برنامه«سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره ثبت نام در درگاه ملی مجوزها گفت: تمامی واحدهایی كه می خواهند به شكل رسمی كار خود را آغاز كنند، می توانند با مراجعه به درگاه ملی مجوزها به نشانی www.mojavez.ir و پرداخت هزینه حدود 10 هزار تومان اقدامات لازم را جهت ثبت نام انجام دهند.

وی در ادامه با بیان اینكه واحدهای تولیدی هیچ اجباری برای ثبت نام در درگاه ملی مجوزها را ندارند، گفت: هر چند هیچ اجباری در ثبت نام در درگاه وجود ندارد اما رسمی كار كردن به نفع فعال اقتصادی است.

رییس مركز پایش و بهبود محیط كسب وكار در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان كرد: كسب و كارهایی كه شكل رسمی دارند، از تسهیلاتی نظیر وام، فروش به واحدهای بزرگ بهره مند هستند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی و اجرای حامد نجم الهدی و سعید توكلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار