هفته های ایرانی یكشنبه و سه شنبه از ساعت 22 به مدت 60 دقیقه

رادیو ایران

هفته هاي ايراني

«زیر آسمان ایران» را از یاسوج، پایتخت طبیعت ایران بشنوید

برنامه «زیرآسمان ایران» هر هفته به معرفی یك استان می پردازد، در ادامه طرح «هفته‌های ایرانی» در بیست و پنجمین هفته استان «كهگیلویه و بویراحمد» معرفی می شود.

1403/03/10
|
10:23
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه‌سازان گروه ورزش و تفریحات این هفته با همكاری صدا و سیمای استان «كهگیلویه و بویراحمد» برنامه «زیر آسمان ایران» را روانه آنتن رادیو ایران و رادیو دنا می‌كنند.

«هفته‌های ایرانی» رادیو ایران از ابتدای فصل پاییز سال گذشته آغاز شده و هر هفته آن متعلق به یك استان سربلند ایران عزیز است. پس از استان‌های كردستان، گلستان، اردبیل، ایلام، مركزی، آذربایجان‌غربی، سمنان، خراسان‌رضوی، یزد، قم، همدان، خراسان شمالی، كرمان قزوین، لرستان، فارس، تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، بوشهر، هرمزگان، كرمانشاه، سیستان و بلوچستان نوبت به استان «كهگیلویه و بویراحمد» رسید تا در برنامه‌های مختلف رادیو ایران از مفاخر فرهنگی و هنری دست سازه‌های نفیس و گرانبها، وجاذبه های دیدنی و تاریخی بسیار این استان شنید.

«زیرآسمان ایران» این هفته 10 و 11 خرداد به تهیه كنندگی زهرا قائدی و فریبا پورعلی، اجرای حامد نجم الهدی، استاد كمال همنشین و طیبه صادقی و گزارشگری نوید دانشور، سمیه عوض پور و سجاد بیگدلی ساعت 17:15 با همكاری صدا و سیمای «كهگیلویه و بویراحمد» از رادیو ایران موج اف‌ام، ردیف 90مگاهرتز و موج ای‌ام ردیف 558 كیلوهرتز و رادیو دنا موج اف ام ردیف 94 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 891 كیلوهرتز پخش می‌شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
هفته های ایرانی