هفته های ایرانی یكشنبه و سه شنبه از ساعت 22 به مدت 60 دقیقه

رادیو ایران

هفته هاي ايراني

«زیر آسمان ایران» را از پایتخت وحدت اسلامی بشنوید

برنامه «زیرآسمان ایران» هر هفته به معرفی یك استان می پردازد، در ادامه طرح «هفته‌های ایرانی» در بیست و چهارمین هفته استان «سیستان و بلوچستان» معرفی می شود.

1403/02/27
|
09:00
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه‌سازان گروه تاریخ و معارف این هفته با همكاری صدا و سیمای استان «سیستان و بلوچستان» برنامه «زیر آسمان ایران» را روانه آنتن رادیو ایران می‌كنند.

«هفته‌های ایرانی» رادیو ایران از ابتدای فصل پاییز سال گذشته آغاز شده و هر هفته آن متعلق به یك استان سربلند ایران عزیز است. پس از استان‌های كردستان، گلستان، اردبیل، ایلام، مركزی، آذربایجان‌غربی، سمنان، خراسان‌رضوی، یزد، قم، همدان، خراسان شمالی، كرمان قزوین، لرستان، فارس، تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، بوشهر، هرمزگان، كرمانشاه نوبت به استان «سیستان و بلوچستان» رسید تا در برنامه‌های مختلف رادیو ایران از مفاخر فرهنگی و هنری دست سازه‌های نفیس و گرانبها، وجاذبه های دیدنی و تاریخی بسیار این استان شنید.

«زیرآسمان ایران» این هفته 27 و 28 اردیبهشت به تهیه كنندگی عبدالله علایی و فرشاد مختاری، اجرای حامد نجم الهدی و وحیده سلطانی نیا گزارشگری تینا میركریمی، رضا یزدانی، هاشم علیدادی و نصیر دامنی ساعت 17:15 با همكاری صدا وسیمای «سیستان و بلوچستان» از رادیو ایران موج اف‌ام ردیف 90مگاهرتز و موج ای‌ام ردیف 558 كیلوهرتز پخش می‌شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
هفته های ایرانی