هفته های ایرانی یكشنبه و سه شنبه از ساعت 22 به مدت 60 دقیقه

رادیو ایران

هفته هاي ايراني

«هفته های ایرانی» رادیو ایران عاملی موثر برای شناسایی سراسر ایران

مدیر كل صدا و سیمای استان «سیستان و بلوچستان» در نشست با عوامل رادیو ایران بیان كرد: «هفته های ایرانی» عاملی موثر برای شناسایی استان ها و تجربه كار مشترك و دسترسی های رسانه ای برای شبكه ملی می باشد .

1403/02/27
|
09:00
|

به گزارش روابط عمومی شبكه رادیویی ایران، علیرضا كیخا در جمع گروه اعزامی برنامه سازان رادیو ایران اعلام كرد: طرح «هفته های ایرانی» یكی از طرح های موفق رسانه ای در اجرای سند تحول سازمان و هم افزایی رسانه ای است.

مدیر كل صدا و سیمای استان «سیستان و بلوچستان» به اثر بخشی و ماندگاری پیام صدا از طریق رسانه گرم رادیو و همراه شدن مخاطبان تاكید كرد.

علیرضا كیخا به اهمیت روایتگری های صادقانه از ناگفته ها و ناشنیده های مردم خونگرم و شریف استان و برجستگی های شرافت، غیرت، مهربانی، و طن دوستی و وفاداری مردم استان اشاره كرد و رسانه ها را بهترین بستر بیان واقع گرایانه روایتها خواند.

وی اقدام ارزنده رسانه ای رادیو ایران در «هفته های ایرانی» را كاری ارزشمند و ارزنده دانست و خواستار افزایش تعامل و هم افزایی رسانه ای و تخصیص سهم برنامه ای در جهت معرفی ظرفیت‌های استان شد.

در این جلسه جوادی بالاجاده مدیر روابط عمومی و سرپرست گروه اعزامی رادیو ایران هم با تقدیر از مهمان نوازی مدیران و همكاران، گزارشی از اجرای طرح «هفته های ایرانی» و هم افزایی و تعامل رسانه ای در راستای سند تحول سازمان اعلام كرد.

دسترسی سریع
هفته های ایرانی