هفته های ایرانی یكشنبه و سه شنبه از ساعت 22 به مدت 60 دقیقه

رادیو ایران

هفته هاي ايراني

«زیر آسمان ایران» را از «كرمانشاه» چهره زیبا و سینه ستبر ایران اسلامی بشنوید

برنامه «زیرآسمان ایران» هر هفته به معرفی یك استان می پردازد، در ادامه طرح «هفته‌های ایرانی» در بیست و سومین هفته استان «كرمانشاه» معرفی می شود.

1403/02/13
|
09:34
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه‌سازان گروه دانش و اقتصاد این هفته با همكاری صدا و سیمای استان «كرمانشاه» برنامه «زیر آسمان ایران» را روانه آنتن رادیو ایران می‌كنند.

«هفته‌های ایرانی» رادیو ایران از ابتدای فصل پاییز سال گذشته آغاز شده و هر هفته آن متعلق به یك استان سربلند ایران عزیز است. پس از استان‌های كردستان، گلستان، اردبیل، ایلام، مركزی، آذربایجان‌غربی، سمنان، خراسان‌رضوی، یزد، قم، همدان، خراسان شمالی، كرمان قزوین، لرستان، فارس، تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، بوشهر، هرمزگان نوبت به استان «كرمانشاه» رسید تا در برنامه‌های مختلف رادیو ایران از مفاخر فرهنگی و هنری دست سازه‌های نفیس و گرانبها، وجاذبه های دیدنی و تاریخی بسیار این استان شنید.

«زیرآسمان ایران» این هفته 13 و 14 اردیبهشت به تهیه كنندگی وحید بیات و زهرا عزیزی، اجرای شهاب شهرزاد، گزارشگری عباس سنجری و احسان مرادی ساعت 17:15 با همكاری رادیو «كرمانشاه» از رادیو ایران موج اف‌ام ردیف 90مگاهرتز و موج ای‌ام ردیف 558 كیلوهرتز پخش می‌شود.

دسترسی سریع
هفته های ایرانی