صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

من هم قبول دارم بخش فرهنگ به حاشیه رفته است

در نشست خبری پایان سال رئیس مجلس شورای اسلامی که در تالار شهید مدرس مجلس شورای اسلامی برگزار شده بود ، علی لاریجانی در مسائل مختلف کشور صحبت هایی داشت.
به گزارش شبکه رادیو ایران؛ علی رشیدی گزارشگر رادیو ایران که به همراه گزارشگر رادیو جوان در نشست خبری پایان سال رئیس مجلس حضور داشت پرسشی را از رئیس مجلس شورای اسلامی مطرح کرد.
سوال رادیو ایران این بود :
با وجود دغدغه هایی که مقام معظم رهبری در خصوص موضوع فرهنگ دارند فکر نمی کنید در برنامه ششم توسعه، موضوع فرهنگ نقش نسبتا حاشیه ای پیدا کرده و آن طور که باید و شاید حق مطلب ادا نشده است ؟
علی رشیدی به ویژگی پاسخ لاریجانی اشاره می کند و می گوید : رئیس مجلس صحبت من را تایید کرد و گفت: من هم قبول دارم بخش فرهنگ به حاشیه رفته است، نه تنها در برنامه ششم توسعه بلکه در بودجه سال 96 موضوعات فرهنگی جای کار بیشتری داشت که انجام نشده است وکه ما با تغییر در قسمت هایی می خواستیم از آن حالت در بیاید.
لاریجانی با اشاره به بحث بودجه می گوید: ما برای سازمان آموزش و پرورش نیز با مشکل بودجه روبرو هستیم .که اگر بتوانیم استفاده بهینه از بودجه داشته باشیم می توانیم بخش فرهنگی را مدیریت کنیم.من هم قبول دارم بخش فرهنگ به حاشیه رفته است.