انا معرفی کتاب «مالون می‌میرد» در رادیو ایران

در رادیو ایران کتاب «مالون می‌میرد»، اثر ساموئل بکت معرفی می‌شود.

1400/10/23
|
10:39

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، برنامه «تالار آیینه» ویژه‌برنامه تخصصی کتاب رادیو ایران است که یکشنبه‌ها و سه‌شنبه بعد از خبر ساعت 22:00 پخش می‌شود.

سعید مبشری تهیه‌کننده برنامه «تالار آیینه» گفت: کتاب «مالون می‌میرد»، دومین اثر از سه‌گانه معروف ساموئل بکت است که در سال 1951 به انتشار رسید. پیرمردی در اتاقش روزهای آخر زندگی را پشت سر می‌گذارد. برایش غذا می‌آورند در حالی که او به انتظار مرگ نشسته است.

تهیه‌کننده برنامه «تالار آیینه» تصریح کرد: این رمان جریان‌ساز، با داستانی متفاوت و به یاد ماندنی، هم ردیف آثار بزرگی چون «در انتظار گودو» و یا «آخر بازی» قرار می‌گیرد. نویسندگان بزرگی همچون داستایوفسکی، چخوف و تولستوی تاثیر عمیقی بر ادبیات جهان دارند و به‌نوعی مطالعه آثار این نویسندگان بخش جدایی‌ناپذیر فعالیت‌های فرهنگی ادبی حرفه‌ای در دنیا به حساب می‌آید. از همین رو برنامه «تالار آیینه» کتاب‌های این نویسندگان بزرگ را معرفی می‌کند. سه‌شنبه بیست‌ویکم دی‌ماه، کتاب «مالون می‌میرد»، اثر ساموئل بکت معرفی می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برنامه «تالار آیینه» را به تهیه‌کنندگی سعید مبشری و اجرای شهاب شهرزاد یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها بعد از خبر ساعت 22:00 از رادیو ایران بشنوند.

دسترسی سریع