خبرگزاری آنا مظاهری مستحق پوشیدن پیراهن شماره 1 تیم ملی فوتبال است

بازیکن سابق سرخابی‌های پایتخت گفت: رشید مظاهری بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت و از نظر من مستحق پوشیدن پیراهن شماره 1 تیم ملی فوتبال کشورمان است و این پتانسیل را دارد که به‌صورت فیکس در تیم ملی از او بازی گرفته شود.

1399/10/13
|
09:43

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا علیرضا واحدی نیکبخت بعد از پایان بازی استقلال و گل گهر سیرجان در گفت و گو با رادیو ایران گفت: این برد شیرین را مقابل تیم بسیار خوب گل گهر سیرجان تبریک می‌گم و به‌نظرم یکی از پدیده‌های لیگ امسال تیم گل گهر با امیر قلعه نویی است.

نیکبخت ادامه داد: این بازی را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد، نیمه اول که استقلال خیلی خوب و هجومی بازی را آغاز کرد؛ وینگرهای چپ و راست و فورواردهای تیم با تحرک زیاد توانستند به گل اول دست پیدا کنند و داور می‌توانست در صحنه پنالتی تیم گل گهر را ده نفره کند و بازیکن این تیم را اخراج کند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

وینگر سابق استقلال گفت: من جای داور نیستم ولی وقتی در صحنه‌ای بازیکن تک به تک می شود و دروازه بان روی بازیکن خطا انجام میدهد باید بازیکن خطاکار اخراج میشد که این اتفاق از سوی داور بازی نیفتاد.

وی گفت: گل دوم استقلال نیز روی کار تاکتیکی جناح راست اتفاق افتاد و موقعیت سازی مهدی قایدی باعث به ثمر رسیدن یکی از زیباترین گل‌های لیگ شد و در صحنه پنالتی دوم نیز باید کارت زرد داده می‌شد که بازهم داور مماشات کرد و متاسفانه وریا غفوری هم پنالتی را هدر داد. اما در نیمه دوم گل گهر سوار بر بازی شد و توانست نبض بازی را در دست بگیرد و با موقعیت‌های خوبی که بوجود آورد توانست پنالتی بگیرد و حتی می‌توانست این بازی مساوی تمام شود که خدا رو شکر استقلال این بازی را به نفع خود به پایان رساند.

بازیکن اسبق استقلال راجع به جناح راست و با حضور احمد موسوی، وریا غفوری آزادتر می‌تواند در حمله کمک حال تیم باشد عنوان کرد: باتوجه به اینکه استقلال بازیکن مصدوم زیاد دارد، محمد نادری، شیخ دیاباته و دیگر بازیکنان نبودشان بسیار تاثیر گذار است و وینگرهای چپ و راست استقلال با بازی خیلی خوبی که از خود به‌نمایش گذاشتند نبود این بازیکنان به چشم نیامد.

نیکبخت ادامه داد:استقلال در این بازی با دوندگی فراوان از تمام موقعیت‌های خود استفاده کرد و ارسلان مطهری با دوندگی زیاد فشار روی دفاع را زیاد می کرد و محمد دانشگر نیز با اینکه در پست غیر تخصصی یعنی دفاع چپ حضور داشت ولی خیلی خوب ظاهر شد و این نوید روزهای خوب را برای استقلال می‌دهد.

واحدی نیکبخت در پاسخ به اینکه اگر حقیقی آن اشتباه را متحمل نمی‌شد و آن گل زودهنگام را نمی‌خورد بازهم استقلال برنده بازی می‌شد افزود: زیبایی فوتبال به همین اشتباهات است و شاید عکس این اتفاق در آن سو برای رشید مظاهری می‌افتاد ولی خوشبختانه با این اشتباه استقلال توانست نبض بازی را در دست بگیرد و از همان ابتدای بازی مشخص بود که استقلال برای برد به میدان آمده است.

نیکبخت گفت: این نکته را هم یادآور شوم که رشید مظاهری بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت و از نظر من مستحق پوشیدن پیراهن شماره 1 تیم ملی فوتبال کشورمان است و این پتانسیل را دارد که به‌صورت فیکس در تیم ملی از او بازی گرفته شود.

بازیکن سابق سرخابی‌های پایتخت در ادامه در خصوص شهرآورد پایتخت و پیشبینی‌اش از این مسابقه به رادیو ایران گفت: فکر می‌کنم در حال حاضر استقلال نیاز به این ندارد که بازیکن مصدوم خود را به زور به بازی بگیرد و این تدبیر محمود فکری را می‌رساند که بازیکن مصدوم خود شیخ دیاباته را برای دربی نگه داشته است، بازی شهرآورد هم شرایط خاص خود را دارد و مطمئنا این بازی برای هر دوتیم سخت خواهد بود. شاید خیلی از افراد درک نکنند و همیشه گفته شده است که این بازی 6 امتیازی است و استقلال اگر می‌خواهد در کورس قهرمانی بماند باید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد.

نیکبخت در پایان در پاسخ به اینکه راجع به نتیجه شهرآورد یک نتیجه را اعلام کنید و اینکه استقلال باید مقابل نایب قهرمان آسیا صف آرایی کند گفت: نتیجه را هیچ‌گاه پیشبینی نمی‌کنم ولی با تمام احترامی که پرسپولیس قائلم امیدوارم استقلال ازین بازی دست پر بیرون بیاید چون با این همه مشکلاتی که برای استقلال به‌وجود آورده‌اند آنها مستحق پیروزی خواهند بود، و این راهم عرض کنم که درست است که پرسپولیس فینالیست آسیا بوده است اما استقلال چندین دهه و چندین سال پیش چندین بار این فینال را تجربه کرده است.

دسترسی سریع