خبرگزاری مهر معرفی ویژه‌برنامه‌های هفته بسیج در «رادیو ایران»

شبکه رادیویی ایران در آستانه فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفان و هفته بسیج برنامه‌های مختلفی را برای شنوندگان تدارک دیده است.

1399/09/01
|
13:21

به گزارش خبرگزاری مهر، با نزدیک شدن به پنجم آذر؛ سالروز تشکیل بسیج مستضعفان و هفته بسیج، رادیو ایران از شنبه اول آذر در برنامه‌های مختلف به دستاوردهای بسیج در عرصه‌های گوناگون می‌پردازد.

«سلام صبح بخیر» با مسئولین سازمان بسیج مستضعفین و سرداران بسیجی گفتگو می‌کند. این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می‌شود.

«خانه و خانواده» با مادران شهدا گفتگو می‌کند و از همکاری بانوان در پایگاه‌های بسیج برای تولید ماسک و تامین مایحتاج نیازمندان می‌گوید. خانه و خانواده از شنبه تا چهارشنبه ساعت 09:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.

«نمودار» از بسیج سازندگی و اشتغال‌زایی در مناطق محروم می‌گوید. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 پخش می‌شود.

«به افق آفتاب» فعالیت‌های پایگاه‌های فرهنگی بسیج در مساجد را انعکاس می‌دهد. این برنامه هر روز ساعت 11:25 پخش می‌شود.

برنامه «پلاک هشت» در این هفته به صورت ویژه با رزمندگان و فرماندهان 8 سال دفاع مقدس در خصوص نقش بسیج در دوران دفاع مقدس گفتگو می‌کند.

«پلاک هشت» این هفته به تهیه کنندگی شهاب نادری از شنبه ساعت 13:30 از رادیو ایران پخش می‌شود.

برنامه «کافه هنر» با شاعران و هنرمندان شعر و ادبیات موسیقی، تئاتر و سینمای بسیج و دفاع مقدس گفتگو می‌کند.کافه هنر از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 پخش می‌شود.

«ایرانشهر» نیز از تفکر بسیجی برای حل مشکلات می‌گوید. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه بعد از خبر ساعت 17:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.

«حوض نقره» که جمعه‌ها ساعت 18:00 پخش می‌شود به بررسی سینمای بسیج و دفاع مقدس می‌پردازد.

در برنامه‌های دیگر رادیو ایران نیز با توجه به هفته بسیج و مسولیت برنامه‌ها به تلاش‌های بسیج گران پرداخته می‌شود.

دسترسی سریع