خبرگزاری مهر رادیو ایران پویش «کتابخانه ایران» را برگزار می‌کند

رادیو ایران به مناسبت هفته کتابخوانی پویش «کتابخانه ایران» را راه اندازی می کند.

1399/08/26
|
08:25

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه رادیویی ایران، به مناسبت هفته کتابخوانی، رادیو ایران پویش «کتابخانه ایران» (کتابخانه ای به وسعت ایران) را برگزار می کند. این پویش از امروز شنبه 24 آبان ماه، روز کتابخوانی آغاز و تا 24 آذرماه روز پژوهش ادامه دارد.

پویش «کتابخانه ایران» هر روز به معرفی یکی از مهم ترین کتابخانه های کشور که آثار خود را به شکل بر خط (آنلاین) در اختیار مردم می گذارد، می پردازد.

این پویش برای معرفی کتابخانه های استان های مختلف از ظرفیت «ایرانیاران» یا همان گزارشگران افتخاری رادیو ایران بهره می گیرد.

این گزارشگران از شهرها و روستاهای مختلف کشور، گزارش های متنوعی را از کتابخانه های فعال استان و شهرستان خود آماده و برای برنامه «کافه هنر» ارسال می کنند.

پویش «کتابخانه ایران» با توجه به روزهای دشوار کرونا اولویت را به کتابخانه هایی می دهد که در فضای مجازی و دیجیتال توانسته اند کتاب های خود را در اختیار مخاطبان قرار دهند تا فرصت های پیش آمده را غنا بخشند.

پویش «کتابخانه ایران» در برنامه های «کافه هنر»، «تالار آیینه» و فضاهای پخش بازتاب خواهد داشت و از یاری مخاطبان رادیو ایران بهره می برد.

دسترسی سریع