ویژه برنامه های رادیو ایران در آستانه سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) و آغاز ولایت امام زمان (عج)

رادیو ایران به مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز ولایت امام زمان (عج) ویژه برنامه های مختلفی را تقدیم می کند.

1399/08/03
|
11:15

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «عشق نام دیگر توست» سوم و چهارم آبان با موضوع سیره عملی امام حسن عسکری علیه السلام و توصیف امام زمان (عج) از زبان پدر بزرگوارشان با کارشناسی محمد محمدی نصرآبادی و اجرای حسن همایی و تهیه کنندگی وحید بیات بعد از خبر ساعت 17:00 پخش می شود.
«دور عاشقان» شنبه سوم آبان با موضوع سخاوت و بخشندگی امام حسن عسکری و کمک آن امام به مردم و با کارشناسی احمد صادقی بعد از خبر ساعت 23:00 پخش می شود.
«حرفی از نام تو» روز یکشنبه چهارم آبان گزارشی از شهرهای مختلف ایران و سامراست که حال و هوای این روز را در این شهرها منعکس می کند.این برنامه ساعت 5:30 پخش می شود.
«شنیدنی های تاریخ» مروری بر زندگی و شهادت امام حسن عسکری(ع) دارد. این برنامه 4 آبان ساعت 8:40 از رادیو پخش می شود.
«به نام عشق» به تهیه کنندگی مرضیه طبرستانی، مسیر مبارزاتی و سیاسی ائمه برای تشکیل حکومت اسلامی را بررسی می کند. این برنامه با حضور حجت الاسلام طاهر رضی و اجرای حسن همایی و فاطمه حاتمی یکشنبه 4 آبان ساعت 9 پخش می شود.
«ماه سامرا» با حضور حجت الاسلام علی سرلک به موضوع نهادینه کردن نماز در کودکان می پردازد. این برنامه 4 آبان ساعت 12:40 با اجرای حسن همایی پخش می شود
«صبور زندان» نمایشنامه ای از دوران اسارت امام حسن عسکری(ع) است که ساعت 14:30 پخش می شود.
«به همین نزدیکی» از جایگاه امام زمان (عج )به عنوان ولی و پدر معنوی مسلمانان می گوید.
این برنامه با حضور حجت الاسلام دکتر علی صدیقی و به تهیه کنندگی کیاناز کاوه و اجرای حامد نجم الهدی یکشنبه 4 آبان بعد از خبر ساعت 23:00 از رادیو ایران پخش می شود

دسترسی سریع