خبرگزاری برنا بررسی وحدت میان شیعه و سنی

برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران این هفته با حضور مسئولانی از سازمان تبلیغات و سپاه به موضوع وحدت مسلمانان می پردازد.

1398/08/21
|
13:33

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ در روزهای گرامیداشت ولادت باسعادت پیامبر اکرم(صل الله علیه و آله) و امام جعفر صادق(علیه السلام) و همزمان با هفته وحدت، برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران با حضور حجت الاسلام میر محمدیان؛ معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام طیبی فر؛ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به بررسی موضوع وحدت در میان امت اسلامی و نوع جدید توطئه دشمنان در جهت تفرقه افکنی میان مسلمانان در کشورهایی همچون عراق و لبنان می پردازد.
همچنین برای برنامه این هفته بحث روز سوالی پیامکی در نظر گرفته شده که به قید قرعه سازمان تبلیغات اسلامی به کسانی که در زمان پخش برنامه از طربق شماره پیامک 30000900 به آن پاسخ درست دهند، جوایزی را اهدا خواهد کرد.

لازم به یادآوری است، مطابق روند جدید در هفته‌های اخیر، پس از پخش برنامه بحث روز از رادیو ایران، کلیپ تصویری آن حوالی ساعت 19 و 30 دقیقه چهارشنبه شب از شبکه تلویزیونی_اینترنتی "مردم خبر" پخش می‌گردد.

گفتنی است برنامه بحث روز کاری از گروه سیاسی رادیو ایران؛ به تهیه کنندگی و سردبیری میثم پور اعظم، چهارشنبه هر هفته در نیمه دوم سال از ساعت 12:40 تا 13 و 20 دقیقه به صورت زنده تقدیم مخاطبان رادیو ایران می شود.

دسترسی سریع